זמירות שבת ושירי א"י "הארץ הטובה" במבצע

חוברת יחודית הכוללת זמירות שבת,
קידושים, שירי ארץ ישראל היפה, הבדלה,
בשני הנוסחים – אשכנז, ועדות המזרח.
גודל 12 ס"מ גובה 16.5 ס"מ רוחב
כריכה רכה
שאל אותנו על מוצר זה
מק"ט: ZSH4

תוספות ושדרוגים

 
הוספת הקדשה על הכריכה
-
למה לקוחות קונים אצלנו:
 • משלוח עד הבית חינם בהזמנה מעל 500 ש"ח 
 • קניה מאובטחת 
 • שירות לקוחות מעולה, אנחנו כאן גם לאחר הקנייה 
 • ניתן לקבל את המוצר כולל הקדשה באיסוף עצמי מהיום למחר 
  מחיר רגיל: 15 ₪
מחיר: 12 ₪
דואר רשום בקניית פריט 1 בלבד (ללא אחריות, זמן המשלוח תלוי בדואר ישראל בלבד): 21 ₪
אחריות: שנה
זמן אספקה: 7 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה, במקרים דחופים קיימת אפשרות לאספקה מהירה

מידע נוסף 

חוברת יחודית בפורמט אלבומי בעיצוב מיוחד וחדשני הכוללת הדלקת נרות, זמירות שבת, קידושים, שירי ארץ ישראל היפה, שבע ברכות, ברכת מעין שלוש

הבדלה וברכת המזון והכל בכל הנוסחים: אשכנז -ספרד ועדות המזרח .

בחוברת יותר מ200 שירים חסידיים, 

עשירה בשירי שבת: שלום עליכם, אשת חייל, בר יוחאי, אתקינו סעודתא, כל מקדש, מנוחה ושמחה, מה ידידות, יום זה לישראל, יה ריבון, צור משלו, יה אכסוף, צמאה נפשי, אגדלך, חביבי, אם ננעלו, יודוך רעיוני, ישמח משה, אשאל אלהי, שלום לבן דודי, אל מאוד נעלה, יעלה, אתקינו סעודתא, ברוך ה’ יוםיום, ברוך אל עליון, יום זה מכובד, דרור יקרא, יום שבתון, כי אשמרה שבת, שמרו שבתותי, שבת היום, עת דודים כלה,אל גליל, זה אלי וגואלי,שמח בני בחלקך, אשאל אלהי,מה נאוו, נגילה הללויה, אתקינו סעודתא, מזמור לדוד, ידיד נפש, אין כאלוהינו, אל מסתתר, אליהו הנביא, המבדיל בין קודש לחול, אמר ה’ ליעקב. ועוד יותר מ 120 שירים חסידיים קצרים,

ושירי ארץ ישראל: ירדה השבת, כולו שבת, ערב חג, הללויה, לפנות ערב, בשדות בית לחם, אל בורות המים, שי, ארץ שבעת המינים, פה בארץ חמדת אבות, ארץ ארץ, צל ומי באר, חי, ארץ ישראל יפה, הוי ארצי מולדתי, על כפיו יביא, ערב מול הגלעד, ירושלים של זהב, עוד חוזר הניגון, אומרים ישנה ארץ,חלקת אלהים, שירת העשבים, ארים ראשי,זמר נוגה, בא שיר עברי, ימי בנימינה, ליל אמש, בלילה על הדשא, אמא אדמה, בלדה על מעיין וים, ימים לבנים, השיר על הארץ, כנרת, בשנה הבאה.

גודל 16.5 ס"מ רוחב

12 ס"מ אורך בפורמט אלבומי.

כריכה רכה
112 עמודי צבע בעיצוב מרהיב עם עטיפת צבע + למינציה.

 

לקוחות ממליצים:

 

שלום רב,

 

מאוד נהננו מהזמירון המושקע, וגם האורחים שלנו. רכשנו אצלך ברכונים עם הקדשה ומאד היינו מרוצים. גם כל אורחינו התלהבו מאד מהברכונים. אבל לקחו כולם הביתה ולא נשארו לחתן וכלה לביתם וגם לנו ההורים לא נשארו. האם אפשר להזמין עוד עותקים ? תודה זהבה שרייבר

תודה

 יונתן א.

 

מה הלקוחות אומרים עלינו?

 • "דוד שלום רב! לאחר קבלת הספרונים חשתי מחויבות להודות לך על האופן שבו בוצעה הזמנתי: שיחת הטלפון היתה נעימה ועניינית, המשלוח היה זריז, והכי הכי חשוב הספרונים פשוט מדהימים!! אבא שלי היה פייטן והוא מאוד אהב את כל פיוטי השבת “זמרת הארץ” מאפיינת את אבי בדיוק רב, אותם פיוטי שבת שהוא אהב לשיר, אותם פיוטים שהכניסו לו שמחה ללב. תודה שעזרת לי לכבד אותו גם במותו. תודה רבה, מכל הלב." (אורלי, זמירון זמרת הארץ)

   
 • "לדוד שלום ברצוננו להודות על והעבודה המצויינים אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית וגם המשלוח הגיע למוחורת בבוקר תודה רבה" ( משפחת ביליה נהריה, תהילים)

   
 • "רכשנו אצלך ברכונים עם הקדשה ומאד היינו מרוצים. גם כל אורחינו התלהבו מאד מהברכונים. אבל לקחו כולם הביתה ולא נשארו לחתן וכלה לביתם וגם לנו ההורים לא נשארו. האם אפשר להזמין עוד עותקים ?"  (זהבה, זמירון לשבת ושירי א"י)

   
 • "שלום רב, קיבלתי כבר לפני שבוע את הברכונים, פשוט רק כעת התפניתי לכתוב תודה. אז יישר כוח גדול על המהירות והאיכות. ועל השירות המצוין. שירבו שמחות.. תודה על הכל! (אילנה, ברכת המזון לבר מצוה)"

   
 • "דוד וצוות שמחות שלום, רציתי להודות לכם באופן אישי על היחס החם והשירות האדיב והמהיר. מרגע השיחה הטלפונית, דרך קבלת הסחורה במהירות המירבית היום כבר לא נתקלים באנשים מהסוג שכמוך. שהקב"ה יהיה בעזרך ושתמיד תנחל בריאות והצלחה" (נתנאל, זמירון אביעה רננות)"